Galeria
Zwierzęta

Zaczynamy zabawę! :)

Hej kochani! 
Ten blog będzie poświęcony fantastycznemu miejscu, obok którego mieszkam, które nie raz odwiedziłam i w którym pracuję co wakacje – Park Rozrywki ZIELENIEWO (Wcześniej znanym jako DZIKI ZACHÓD). Co jakiś czas (mam nadzieję, że jak najczęściej) postaram się wrzucać posty związane z tym własnie miejscem. Będą to oficjalne informację i zdjęcia ze strony internetowej, ale także zdjęcia mojego autorstwa i moje przemyślenia na temat tego miejsca. 
Aby jednak to moje pisanie owiać tajemnicą, będę się podpisywać Calemity Jane! Moich zdjęć raczej też nie będzie, no chyba, że gdzieś w tłumie.


1 post 1 kopia

 

Pierwszy post poświęcony będzie informacjom ogólnym, takim jak: Gdzie znajduję się ośrodek, czy co możemy w nim znaleźć.
Otóż Park Rozrywki ZIELENIEWO umiejscowiony jest nad morzem, w cichej, malowniczej  wsi Zieleniewo, położonej tuż przy wyjeździe z Kołobrzegu na Trzebiatów.
Jest to atrakcja dla całej rodziny. Świetnie będą się tutaj bawić zarówno Ci młodsi, jak i ci starsi. Park Rozrywki składa się z krain tematycznych takich jak:

WESTERN CITY (ULICZKA KOWBOJSKA)

TERYTORIUM INDIAN (WIOSKA INDIAŃSKA)

MINI ZOO

LUNAPARKU

STADNINY KONI

Miło spędzą tutaj czas nie tylko miłośnicy całodniowej zabawy i adrenaliny, ale także osoby chcące odpocząć od szarości dnia codziennego, zrelaksować się. Jest to istny raj dla dzieci – Bawią się i śmieją od rana do wieczora. Jeżdżą na koniach, bryczką konną, strzelają z łuków indiańskich, kręcą się na kowbojskiej karuzeli, karmią zwierzątka i słuchają o nich ciekawostek, maszerują po wodzie w kulach wodnych, ujeżdżają mechanicznego byka rodeo, czy jeżdżą na wielbłądzie. to tylko niektóre atrakcje jakie czekają zarówno na młodszych, jak i tych trochę starszych. 🙂 Codziennie  odbywają się także konkursy z nagrodami, zabawy z animatorem oraz pokazy artystyczne w klimacie dzikiego zachodu.

MINI ZOO 1

 

W następnym poście postaram się Wam przybliżyć nasze MINI ZOO. (klikając na obrazek powyżej przeniesie was do zakładki ZOO Kołobrzeg na www.zieleniewo.pl)

Jeżeli macie pytania piszcie w komentarzach, lub bezpośrednio na e-mail bloga. / Calemity Jane